15 49.0138 8.38624 https://yeldamore.com arrow 0 arrow 0 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE cookie-true 600

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Yeldamore.com olarak gizlilik ve mahremiyetinizi korumak en önemli görevlerimizden biridir. Bilgilerinizin gizliliğine özellikle dikkat ediyoruz. Kullanıcılarımız, kişisel bilgilerinin izinleri olmaksızın yeldamore.com tarafından herhangi bir üçüncü şahıs ile paylaşılmayacağından emin olmalıdır. Eğer gizlilik politikamızın beklentilerinizi karşılayamadığını ya da bu politikamıza uygun davranmadığımızı düşünüyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz. Kredi kartı dolandırıcılığına ve diğer sahtekarlıklara karşı sürekli tedbirli ve dikkatli davranmaktayız. Yapmış olduğunuz herhangi bir ödemeyi takip etmek istiyorsanız lütfen öncelikle bizimle irtibata geçiniz.Kullanılan kişisel veriler sadece ‘internette gezinme’ verileriyle sınırlı olup sitelerin yönetim, operasyonlar ve internet protokollerinden sorumlu bilgisayar sistemleri tarafından otomatik toplanan verilerdir. Bu verilerin içinde siteleri ve bilgisayar ortamını kullananan kullanıcıların bilgisayar IP adresleri ve domain adresleri yer almaktadır. Bu veriler şahıs isimleri olmaksızın toplanır ve sadece sitelerin kullanımı, düzgün çalışmalarını kontrol etme, bunlara bağlı olarak, hizmet kalitesini arttırma amaçlı istatiki verilerdir. Veriler ayrıca sitelerin bilişim suçlarına karşı sorumluluğunu belirtme amaçlı da kullanılabilir. Yeldamore.com, kullanıcıların kendi istekleriyle sağladığı bilgileri toplar ve sitelerin işlevlerini yerine getirebilmeleri amaçlarıyla kullanır. Kullanıcı bir hizmet talep ederse, örneğin e-bültenlere kayıt olursa veya sitelerden ürün alırsa, kullanıcı tarafından sağlanan kişisel e-posta adresi e-bülten göndermek veya alışverişiyle ilgili kullanıcıya ulaşmak amacıyla kullanılacaktır. Kullanıcının kişisel verileri, her durumda kanun kapsamının sınırları içinde bulunan alınma amacıyla ve gereken sürede tutulacaktır. Kullanıcıların kişisel bilgilerinin alınma ve işlenme amacı, sitenin kullanım amacıyla ve ürün/servis satın alımı işlevleriyle birebir örtüşmektedir. Aynı zamanda, kişisel veriler bu amaçların sınırları içinde başka işlemleri yürütmek için de kullanılabilir. Özellikle ve detaylı olarak aşağıdaki amaçlarla kullanılabilir.

  • Kullanıcı yeldamore.com‘a kayıt olduğunda kişisel verileri ilgili formla alınır (ör; kişisel bilgiler, e-posta adresi, cinsiyet), ve talep edilen hizmet kullanıcıya sağlanır veya özellikle talep edildiyse e-bülten gönderilir.
  • Siteyle veya satın alınan ürünle ilgili destek talep edildiğinde Müşteri Hizmetleri Birimi ve destek ekibimizin kullanıcıya ulaşması için veriler alınır (ör; telefon numarası).
  • Yeldamore.com‘a ait sitelerden ürün satın alındığında, kullanıcının sipariş ettiği ürünlerin kullanıcıya satışını gerçekleştirebilmek için veri alınır (ör; kişisel bilgi, e-posta adresi, ürün teslimat adresi, kredi kartı bilgisi, telefon numarası). Ancak ödemeyle ilgili veriler bize ulaşmamakta, verilerin sağlandığı sayfa doğrudan anlaşmalı olduğumuz bankalarca kontrol edilmektedir. Bu tür veriler otomatik olarak şifrelenmekte ve daha sonra yine otomatik olarak bu kodlar silinmektedir. Bu bilgiler sistemlerimize aslında hiç girmemektedir.
  • Teknik destek talep edildiğinde internet gezinme, tarama ve yükleme araçlarıyla ilgili bilgi sağlamak için veriler alınır.
  • İstek Listesi yaratmak için kullanıcının verileri alınır, böylece yeldamore.com sitesinin sunduğu ürün ve hizmetler satın alma işlemleri için kişiselleştirilmiş olur.

 Adres: Altunizde Mahallesi Mahir İz Caddesi No:4 Capitol Alışveriş Merkezi Kat:2 Yeldamore Üsküdar/İstanbul Mail: [email protected]

Category

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)
theme-img-alt

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

0
Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün yok!