15 49.0138 8.38624 https://yeldamore.com arrow 0 arrow 0 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE cookie-true 600

Hakkımızda

Hakkımızda

Yeld’amore Aşk’la yola çıktı.

Marka kurucumuz ve tasarımcımız Yelda Şahin; 2016 yılında el işçiligi ve özel tasarım ürünlerimizi internet sitesinde tasarım severlerle buluşturarak markamızı kurdu.

Marka kurma hikayesini şöyle özetleyebiliriz;

Yelda ŞAHİN: “Tecrübelerimle hayallerimi birleştirince Yeld’amore doğdu.”

2002 yılında Akademi İstanbul İşletme ve Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldum. 2003-2014 yılları arasında takı ve aksesuar üzerine hizmet veren özel markaların mağaza işletmeciliği ve koordinatörlüğünü yaptım. Bu yıllarda ürün tedariki için sık sık yurt dışı seyahatlerim oldu. Seyahatlerim sırasında dünya markalarını ve vizyonlarını yakından takip etme fırsatı buldum. Aklımda hep bir gün beni yansıtan ve özgün tasarımlardan oluşan markamı hayata geçirmek vardı.

2015-2016 yıllarında üretim amaçlı eğitimlerimi tamamlayarak ‘Takı Tasarımı’ bölümünü bitirdim.

2016 ocak ayında el işçiligi ve özel tasarım ürünlerini internet sitesinde satışa sunarak markamı kurdum.

www.yeldamore.com ile başlayan yolculuğumuz bugün perakende olarak Capitol Avm’deki satış noktamızla devam ediyor. Ayrıca dünyanın pek çok ülkesindeki farklı farklı markalar ve şirketler için üretimler yapıyor ve bunları dünyanın dört bir ucuna ulaştırıyoruz.

İlk başta sadece 3 üreticisi olan markamızın bugün 15 yetenekli kadın üreticisi bulunmaktadır. Kendilerini geliştirmiş, vizyon sahibi, yetenekli, üretken ev hanımlarından oluşan ekibimiz her geçen gün büyümektedir.

Açmayı hedeflediğimiz yeni satış noktalarımızla daha fazla yetenekli ve üretken ev hanımına istihdam yaratarak hedef kitlemizi artırmak istiyoruz.

El işçiliği değerlidir ve kadının elinin değdiği her şey sevgiyle ışıldar…

Üreten kadın güçlü kadındır… 

Category

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)
theme-img-alt

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

0
Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün yok!