15 49.0138 8.38624 https://yeldamore.com arrow 0 arrow 0 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE cookie-true 600

İade ve Değişim Süreci

İade ve Değişim Süreci

İADE


Yeldamore markası tarafından üretilen ürünler el işçiliği ve özel tasarım oldukları için ürünlerin iadesi gerçekleştirilememektedir.Ancak kargo sürecinde kargo firmasından kaynaklı ya da ayıplı ürün teslimatı sağlanması gibi durumlarda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ürünün değişimi sağlanmaktadır.
Böyle bir durumda ürün ile alakalı olumsuzluk hakkında ürünün tarafınızca teslim alındığı gün firmamız ile iletişime geçerek değişim sürecini başlatmanız ve akabinde kargo firması yetkilisi ile tutanak tutarak ürünün değişiminin sağlanabilmesi için tarafımıza geri kargolama yapmanız gerekmektedir.

DEĞİŞİM SÜRECİ

Ürün satın alındıktan sonra firma yetkilisi ile iletişime geçilerek ,aşağıda ‘Kargo Süreci’ ve ‘Değişim Süreci’ başlıklı açıklamalarda belirtilen uygunluk gereklilikleri dahilinde ve belirtilen şartlarda değişim talebinde bulunabilirsiniz.

 Değişim işlemi gerçekleştirebilmeniz için müşteri hizmetleri yetkililerimizle iletişime geçtikten sonra paketinizi aşağıdaki adrese Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Adres; Altunizade Mahallesi Mahir İz Caddesi No:4 Capitol Alışveriş Merkezi Kat:2 Yeld’amore Üsküdar/İstanbul

KARGO SÜRECİ

1) ALICI satın aldığı ürünü , ürün ile alakalı olmayan sebeplerden dolayı değiştirmek istediği takdirde üründe ve ambalajında bir deformasyon olmaması , ürünün yeniden satılabilirliğine engel teşgil eden bir sorun olmaması,kişiye özel üretilmiş (yani ALICI’nın talep ettiği şekilde tasarlanmış) olmaması halinde satın alma işlemi itibariyle 14 gün içerisinde SATICI ile iletişime geçerek tüm kargo gönderim ücretlerini ödemeyi kabul ederek değişim sürecini başlatabilir.

2) El işçiliği olan ürünlerin satın alınması itibariyle 6 aylık tadilat garantileri vardır.Tadilat gerektiren durumlarda ALICI öncelikle SATICI ile iletişime geçerek süreci başlatır.6 aylık sürecin ardından ihtiyaç duyulacak bir tadilat işlemi için SATICI minimum ücret talebiyle tadilatı gerçekleştirir.

Tadilat için gerçekleşecek kargo sürecinde ilk 6 aylık süreçte ALICI tadilat maksadıyla gönderdiği ürünün kargo ödemesini üstlenir, tadilat tamamlandıktan sonra ise SATICI da ürünü geri gönderirken doğan kargo ücretini üstlenir.İlk 6 ayın ardından gerçekleşecek tadilat talebi için doğacak kargo ücretleri ise tamamiyle ALICI’ya aittir.

3) Teslimat sırasında hasar görmüş, kusurlu, farklı veya eksik bir ürün sebebiyle gelen değişim işlemlerinde, kargo ücreti SATICI tarafından karşılanmaktadır. Bu durumlardaki işlemlerde değişimi sağlanacak ürün/ürünler, teslimatın yapıldığı gün içerisinde ALICI tarafından kargo şirketine teslim edilerek tarafımıza e-posta ile bilgi verilmesi gerekmektedir.Birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti ALICI’ya ait olacaktır.Değişim işlemlerinde YURTİÇİ KARGO ile gönderim yapılması gerekmektedir, aksi halde kargo ücreti tarafımızca karşılanmayacaktır.

HASAR GÖRMÜŞ VEYA KUSURLU ÜRÜNLER

Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız.İşlemlerin hatasız ve kısa sürede yapılabilmesi için size gönderilen sipariş onay e-postasındaki sipariş numarasını, e-posta adresini ve telefon numarasını, müşteri hizmetlerimize bildirerek durumu anlatınız.Böyle bir durumda ek kargo ücreti ödemeden, sipariş verdiğiniz tüm ürünlerin değişimi sağlanabilmektedir. Değişim amaçlı bu geri gönderim işlemini, tutanakta teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek, gelen kargo görevlisine teslim ederek yapabilirsiniz. 

Category

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)
theme-img-alt

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

0
Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün yok!