15 49.0138 8.38624 https://yeldamore.com arrow 0 arrow 0 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE cookie-true 600

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İADE; Satın aldığınız ürün size ulaştığında ayıplı ya da kusurlu çıkarsa mutlaka aynı  gün içerisinde kargo görevlisiyle beraber tutulan tutanak ile göndererek değişim veya iade talep edebilirsiniz.Aksi takdirde ürünün iadesi gerçekleştirilemez.  Değişim veya iade yapılan ürünün faturası tüm nüshaları ile birlikte gönderilmediği taktirde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Ürünü; bütün parçaları, aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olarak göndermelisiniz.Ürünler kişiye özel üretimler olduğu için ayıplı olması haricindeki durumlarda satın alınan ürün ya da ürünler iade edilemez.DEĞİŞİM; Ürün satın alındıktan sonra firma yetkilisiyle iletişime geçilerek 10 gün içerisinde ürünü eksiksiz kargolayarak değişimini talep edebilirsiniz.Ürünü; bütün parçaları, aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olarak göndermelisiniz.

DEĞİŞİM VE İADE SÜRECİ

 Yeldamore tarafından onay alınmadan yapılan değişim ve iadelerde, işlemin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir.

 Değişim ve iade işlemi gerçekleştirebilmeniz için müşteri hizmetleri yetkililerimizde iletişime geçtikten sonra paketinizi aşağıdaki adrese Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.Adres; Altunizade Mahallesi Mahir İz Caddesi No:4 Capitol Alışveriş Merkezi Kat:2 Yeld’amore Üsküdar/İstanbul

KARGO ÜCRETLERİ

Teslimat sırasında hasar görmüş, kusurlu, farklı veya eksik bir ürün sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti Yeld’amore tarafından karşılanmaktadır. Bu durumlardaki iadelerde iade edilecek sipariş, teslimatın yapıldığı gün içerisinde kargo şirketine üzere teslim ederek tarafımıza e-posta ile bilgi vermelisiniz.Sipariş edilen bir ürünün (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır.Birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır.İade ve değişim işlemlerinde YURTİÇİ KARGO ile gönderim yapılması gerekmektedir, aksi halde kargo ücreti tarafımızca karşılanmayacaktır.

HASAR GÖRMÜŞ VEYA KUSURLU ÜRÜNLER Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız.İşlemlerin hatasız ve kısa sürede yapılabilmesi için size gönderilen sipariş onay e-postasındaki sipariş numarasını, e-posta adresini ve telefon numarasını, müşteri hizmetlerimize bildirilerek durumu anlatınız.Böyle bir durumda ek kargo ücreti ödemeden, dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemini, tutanağa, teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek, gelen kargo görevlisine teslim ederek yapabilirsiniz. 

Category

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)
theme-img-alt

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X
0
    0
    Sepetiniz