15 49.0138 8.38624 https://yeldamore.com arrow 0 arrow 0 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE cookie-true 600

Ödeme ve Güvenlik

Ödeme ve Güvenlik

Yeldamore.com üzerinden bütün kredi kartları , banka kartları ya da banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.Kredi Kartı:Alışverişinizde Visa, MasterCard ve American Express özellikli kartlarınızı kullanabilirsiniz. Ödeme sayfasında istenen kart bilgileri, müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.
 Alışveriş keyfinizin güvenliği ve gizliliğini sağlamak için SSL (Secure Socket Layers) teknolojisini kullanıyoruz. Böylelikle internet üzerinde gönderdiğiniz veriler şifrelenip korunuyor.
Havale: Ödemenizi havale yoluyla yapmayı tercih ederseniz, sipariş sürecini aynen takip edip ödeme aşamasında Havale alanını seçiniz. Siparişinizi tamamlarken son aşamada Banka havalesi/EFT seçeceğini seçerek banka bilgilerimize belirtilen tutarı göndermeniz gerekmektedir. Siparişinizin işleme alınması için 24 saat içerisinde havale işlemini gerçekleştirmelisiniz.Havale/EFT işlemini gerçekleştirdikten sonra banka dekontunu mail üzerinden size iletilen sipariş numarasıyla beraber tarafımıza mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir.

Category

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)
theme-img-alt

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

0
Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün yok!